Deze site gebruikt cookies voor analyse en om je ervaring te verbeteren. Door op Accepteren te klikken, ga je akkoord met ons gebruik van cookies. Lees verder in ons privacybeleid.
Uniek moment!! Op vrijdagmiddag, tussen 14.00 en 16.00 uur, mogen we, op uitnodiging van de evenementen organisatie van Aafje, gaan optreden in de Brasserie van Hoppesteijn – Rotterdam-Crooswijk.
En dit is echt UNIEK, omdat we daar voor de oudere medemens van 70, 80, 90 en 100plus jaar gaan spelen met het bekende repertoire van Shaky Ground, maar dan akoestisch. Gewoon met de 3 zangeressen op “front” gaan we de rollators en rolstoelen laten (rock en) rollen.
Maar ook is iedereen, dus ook niet “bewoners” uitgenodigd om in de Brasserie met elkaar dit moment te komen beleven. Dus ik zou zeggen; kom langs want veel vaker zullen we zo een middag niet snel meer met elkaar gaan mee kunnen maken!!